עורך דין הוצאה לפועל

מהו תחום ההוצאה לפועל?

ההוצאה לפועל היא גוף משפטי הפועל מתוך התבססות על חוק להוצאה לפועל שנחקק בשנת 1967. מטרת החוק לאכוף את כל פסקי הדין שנפסקו בבית המשפט ובבתי הדין השונים המתייחסים למימוש מסמכים שונים כגון: פרעון שטרי חוב, שטרות משכנתא, המחאות וכדומה.
מיסים
מיסים

השירותים העיקריים המוצעים ע"י עורכי דין הוצאה לפועל:

  • איחוד תיקים
  • מניעת הוצאת צווים
  • מניעת צוי עיקול
  • הכרזה על חדלות פירעון
  • עיכוב הליכים

עורך הדין מסדיר עבורכם את כל התהליך והביצוע של פסקי הדין הנוגעים לזכויות ולחובות שלכם בכל הקשור לתיקי ההוצאה לפועל בין אם אתם הצד החייב שכנגדכם הוצא פסק הדין או הוגש שטר חוב או בין אם אתם הצד שיש בכוונתו להגיש שטר חוב לביצוע.

סיוע משפטי בענייני הוצאה לפועל - הכרח או מותרות?

רבים שואלים את השאלה לגבי נחיצותו של איש מקצוע בתחום דיני המיסים, במיוחד אלו העומדים מול תהליך של הוצאה לפועל. התלבטות זאת נוגעת לסוגיה האם להיעזר בעו"ד מוסמך בתחום או לעבור את התהליך באופן עצמאי, תוך שיקול חיסכון עלות השכרת שירות במצב כלכלי בעייתי מלכתחילה.

כל תהליכי ההוצאה לפועל הם מהלכים משפטיים לכל עניין ודבר וזאת הסיבה שקבלת סיוע מקצועי כה חשוב, על מנת לחסוך מעצמכם את ההתעסקות במורכבות תהליכים אלו באופן עצמאי ולהפוך את התהליך הנ"ל המסובך ממלא לתהליך מהיר ויעיל ככל האפשר.

עורכי דין ביטוח לאומי

בכל שנה אנשים מגישים תביעות לביטוח הלאומי על מנת לתבוע את המגיע להם במקרים כגון תאונות עבודה או פציעות קשות שגורמות לנכויות ואובדן כושר עבודה. אם גם אתם מעוניינים להגיש תביעה ולממש את זכויותיכם מומלץ לעשות זאת לאחר ייעוץ של עו"ד בשביל למנוע מכם לעשות טעויות שיגרמו לכם להפסד.

מתי ניתן לתבוע את הביטוח הלאומי?

במידה ואתם מתלבטים האם כדאי להגיש תביעה לביטוח הלאומי כדאי להתייעץ קודם עם עורך דין מנוסה אשר יוכל להעריך האם יש טעם בהגשת תביעה. אתם יכולים להגיש תביעות במצבים רבים לדוגמה: פגיעה בתאונת עבודה, מחלה או פציעה אשר גרמה לאובדן כושר ההשתכרות שלכם, אם נפגעתם בפעולת איבה או במידה ונולד לכם ילד נכה הדורש טיפולים מיוחדים ויקרים.

מדוע לפנות אל עורך דין העוסק עם ביטוח לאומי?

אם אתם מעוניינים להגיש תביעה לביטוח לאומי בגין נזק שנגרם לכם לדוגמה בעקבות תאונת עבודה שגרמה לכם לנזק בלתי הפיך ולאיבוד כושר העבודה, אתם חייבים להתייעץ תחילה עם עורך דין המתמחה בכל הקשור להגשת תביעה מסודרת לביטוח הלאומי המכילה את כל החומר הדרוש לכם על מנת להוכיח את טענותיכם על מנת שתהיו זכאים לכל הזכויות המגיעות לכם.

אל תחשבו כי אתם יכולים בקלות לייצג את עצמכם מול אנשי הביטוח הלאומי מכיוון שאפילו אם התביעה מוצדקת היא עלולה להידחות מכיוון שהגעתם לא מוכנים לועדות רפואיות או שאין ברשותכם מסמכים רלוונטיים.

גלילה לראש העמוד

חיפוש באתר: