עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי עוסק בכל התחומים הרלוונטיים לתחום התעשייה והמסחר. הוא מסייע ללקוחות מכל המגזרים, לקוחות פרטיים, בעלי עסקים וחברות מסחריות, ומלווה אותם בהקמת עסק והפעלתו, בהגנה על זכויותיהם, בקניה ומכירה של נכסים ועוד.

תחומי העיסוק השונים:

  • עיסוק בתחומי המסחר – עו"ד אזרחי מסחרי מסייע ללקוחותיו בהקמת עסק, בניהול משא ומתן עסקי, מיזוג שותפויות ומלווה עסקאות רבות, מייעץ לבעלי העסקים מול לקוחות פרטיים, גופים ממשלתיים ורשויות פיקוח שונות.
    *עורך דין מסחרי בינלאומי בנוסף לזאת מייצג את לקוחותיו מול ספקים בחו"ל ובארץ.

  • ליווי בתקופות כלכליות קשות כמו חדלות פירעון ושיקום כלכלי – בתקופה קשה זו תאלצו להתמודד עם אין ספור בעיות כמו הוצאה לפועל, חובות, תביעות, דיונים בבתי משפט ועוד. ייעוץ משפטי יעזור לכם לעבור את ההליך בשלום.

  • סיוע בעניין הקניין הרוחני – עורך הדין המתאים יודע איך לרשום פטנטים ויוודא כי אף אחד לא יוכל ליהנות מהרעיונות שלכם, הוא יסייע בידכם ברישום סימני מסחר ועוד.

  • הנפקת מניות וניירות ערך בבורסה – עורך דין שוק ההון נדרש לסייע משפטית גם במצבים בהם חברה מבקשת להנפיק מניות בבורסה או ניירות ערך.

בנוסף לכך עו"ד מסחרי יעמוד לרשותכם גם בנושאים נוספים: חוזים, עסקאות, הסכמי זיכיון, יישוב סכסוכים עסקיים, ביטוח, תביעות בנושאים כספיים שונים מול גופים עסקיים ובנקים, הסכמי מייסדים, ניהול בוררויות, עתירות מנהליות בנושא מכרזים, סעדים זמניים, צווי מניעה ודיני חברות.

הסכם משפטי
הסכם משפטי

עורך דין בשוק ההון

שוק ההון פועל בשני מישורים, מניות ואגרות חוב. בשוק פועלים גופים גדולים וחזקים כמו הבנקים, חברות הביטוח, הבורסה לניירות ערך ועוד. שוק ההון מפגיש בין גופים ובעלי עסקים הזקוקים למימון כספי לבין גורמים שונים שמחפשים השקעות אטרקטיביות ומניבות.
עו"ד שוק ההון בקיא בכל המהלכים והחוקים בתחום, הוא ילווה אתכם בכל עסקה ויסייע בייעוץ משפטי.

מדוע חשוב להסתייע בשירותיו של איש מקצוע?

כאשר מדובר על הקמת חברה בע"מ בשותפות עם אדם או אף עם חברה נוספת, חשוב שאיש מקצוע ינסח עבורכם את החוזה וידאג לכלול בו כל פרט שיכול לשרת אתכם בטווח הקצר ובטווח הארוך. אם אתם רוצים לערער על פסיקה, לרשום פטנט או לפרק חברה/שותפות. כל אלה יוכלו להיעשות באופן מקצועי על ידי עורך דין שבקיא בתחום המסחרי.

אל תפעלו לבד בתחום שאינכם מבינים בו – צרו קשר עם בעל מקצוע כדי לעבור את כל ההליכים המשפטיים בהצלחה

גלילה לראש העמוד

חיפוש באתר: