עורך דין נזיקין

נגרם לכם נזק גופני בעקבות תאונת עבודה, תאונת דרכים או סתם מנפילה בבור ברחוב? ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף מביטוח לאומי או מחברות הביטוח השונות – לייעוץ בנושאים אלו פנו רק אל עורך דין נזיקין.

פעמים רבות אנחנו נתקלים במקרים בהם נגרמים לנו נזקי גוף שונים כתוצאה מתאונת דרכים, תאונה במקום העבודה או נפילה ברחוב או בבית עסק. על מנת לברר מהן הזכויות שלכם במקרים כאלו ואם מגיע לכם כסף על הנזק הנגרם לכם מביטוח לאומי או מחברות הביטוח, כדאי לכם לפנות להתייעצות עם עורך דין נזיקין על מנת להעריך מהם הסיכויים שלכם לזכות בתביעה עתידית. עורך דין נזיקין יוכל לתת לכם ייעוץ ראשוני לגבי הסיכויים שלכם לזכות בכסף בעקבות הנזק שנגרם לכם.

עורך דין חותם על מסמך
עורך דין חותם על מסמך

נגרם לכם נזק גופני? חפשו עו"ד נזיקין מומלץ

אם נגרם לכם נזק גופני כתוצאה מפגיעה כלשהי ברחוב, במהלך העבודה או בתאונת דרכים או אם נגרם לכם נזק לרכוש ייתכן ואתם זכאים לקבל סכומי כסף גבוהים בתור פיצוי. על מנת לקבל ייעוץ משפטי שידריך אתכם מה עליכם לעשות על מנת להוכיח את הנזק חשוב לפנות אל עורך דין העוסק בדיני נזיקין. עו"ד זה מתמחה בדיוק בכל אותם צעדים שעליכם לנקוט על מנת שתוכלו לקבל את סכום הפיצויים הגדול ביותר המגיע לכם על נזקי הנפש, הרכוש או הגוף.

חשוב לפנות רק לבעל מקצוע מנוסה בעל המלצות טובות מלקוחות מרוצים על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בידיים טובות ואמינות וכי עורך הדין שלכם אכן עושה הכול על מנת להשיג עבורכם את סכום הפיצויים הגבוה ביותר אותו אתם יכולים לקבל.

תביעת נזיקין

מתי ניתן לתבוע נזיקין?

ניתן לתבוע תביעת נזיקין בכל סיטואציה בה נגרם לכם נזק גופני, נפשי או נזק לרכוש שלכם בין אם עברתם תאונת דרכים או תאונת עבודה, אם נתקלתם בנזקים בעקבות רשלנות רפואית או אם נגרם לכם נזק כלשהו בעקבות פגיעה מבעל חיים. אתם יכולים להתייעץ עם עורך דין העוסק בענייני נזיקין על מנת שיוכל לתת לכם הערכה לגבי הסיכויים שלכם לזכות בתביעה ולקבל פיצויים. במקרים אלה לרוב התשלום לעורך הינו אחוזים מסך הפיצויים אותם תקבלו.

מדוע יש צורך בסיוע עורך דין נזקי גוף בניהול התביעה?

ההתנהלות מול חברות הביטוח הינה מורכבת ביותר, בעיקר בכל הנוגע לנזקי גוף. על מנת למצות את מלוא זכויותיך, אין מנוס מסיוע משפטי מתאים אשר לא יאפשר לחברת הביטוח לחמוק מתשלום. דחיית תביעת תשלום עבור נזקי גוף הינה נפוצה בייחוד כאשר אין לתובע ייצוג משפטי הולם.

השלכות התביעה על העתיד

חשוב להבין כי בתביעת נזקי גוף ישנו נוסף על הנזק הקיים בהווה, השלכות בריאותיות שיכולות לבוא לידי ביטוי בעתיד. על כן יש לנהל את התביעה באופן יסודי ורציני כך שכל ההיבטים יילקחו בחשבון.

גלילה לראש העמוד

חיפוש באתר: