עורך דין פלילי

הסתבכתם עם רשויות החוק? נפתח נגדכם תיק פלילי פתוח? במקרה כזה אתם זקוקים לייעוץ וייצוג של עורך דין פלילי שיסייע לכם וידריך אתכם לאורך כל שלבי המשפט.

יש פעמים בהם שלא בכוונה אנשים עוברים על החוק אפילו מבלי לדעת, דבר שאינו פוטר מעונש. מצבים אלו לעיתים מסבכים את שגרת החיים ומובילים לא פעם לאיבוד מקום העבודה, וכפועל יוצא גם להיקלע למצב כלכלי לא פשוט – נושים, תיקי הוצאה לפועל והנאשמים נכנסים למערבולת שקשה לצאת ממנה לבד, כאן נכנס לפעולה עו"ד פלילי.

עורכי דין פליליים יעניקו לכם הדרכה, סיוע וייצוג משפטי לכל אורך התהליך, משלב המעצר והתחקור הראשוני ועד לייצוג בבית המשפט, כולל מתן ערעור על פסק הדין, בקשה למעצר בית במידת האפשר ושחרור בערבות.
*הליווי המשפטי יהיה צמוד ואישי לכל אורך הדרך עד לקבלת פסק דין לשביעות רצון כל הצדדים האמורים.

פלילי
פלילי

ייצוג משפטי הולם על ידי עורך דין פלילי מומלץ

עורך דין הוא הפנים והקול שלכם במשפט, הוא אמון על בניית טיעונים על ביסוסן של טענות. אם אתם נעדרי עבר פלילי, אנשים נורמטיביים ושומרי חוק שמעדו – הוא ייצג ויחזק את כל הטיעונים שעשויים להיות נסיבות מקלות לפסק דין אשר יזכה אתכם מכל ספק, ימנע את הרשעתכם, ובמקרים בהם לא ניתן למנוע הרשעה – הוא ייאבק לקבלת פסק דין סביר.

מתי צריך לפנות אל עו"ד פלילי?

אם אתם מואשמים על ידי אחד הגופים לדוגמה המשטרה, רשות המיסים או המשטרה הצבאית בחשד לביצוע עבירה פלילית כלשהי חשוב שתפנו רק אל עו"ד מומלץ העוסק בפלילים מכיוון שפעמים רבות ייעוץ והכוונה נכונים יכולים למנוע ממכם להיות מואשמים בעבירה שכלל לא ביצעתם, ולחסוך מכם שנים של סבל ורישומים פליליים שיקשו עליכם במהלך החיים.

עורכי הדין הפליליים מטפלים בשורה של עבירות ובהן רצח (חס וחלילה), הסגרה, עבירות סמים,עבירות מין, החזקת נשק לא חוקי או מסחר בו, מתן שוחד או קבלתו, הלבנת הון ועבירות מס נוספות, מרמה והונאה, אלימות ועוד.

הדין הפלילי הוא נושא מורכב, נדרשת בקיאות ומיומנות בייצוג נאשמים. נדרשת היכרות מעמיקה ויסודית של עולם המשפט. נדרשת ידיעת פתחי המילוט השונים, ידיעת מיקומם של הסדקים והפרצות בחוק המאפשרים חלחול וניצול של ספקות.

היכרות עם גופים מוסדיים רלוונטיים לתביעה

על מנת שעורך הדין הפלילי יוכל לייצג אותך כיאות, עליו להיות בעל היכרות מקיפה של אופן פעילות הגופים השונים המעורבים בתביעה הפלילית. הגופים העיקריים הינם המשטרה, השב"ס, הפרקליטויות השונות ושירות המבחן.

כיצד בוחרים עורך דין מתאים?

בחירה של עורך דין פלילי מהווה החלטה קריטית, בסופו של דבר עתידכם מונח תחת הניסיון המקצועי שלו ויכולתו להוציא אתכם זכאים. קודם כל עלינו להתייחס לפרמטר של המיקום, פרמטר נוסף הכולל ניסיון, וותק, שירות, אמינות ומחיר.

מחירים יכולים להשתנות על פי וותק, ניסיון ולפי ראות עורך הדין. במצב בו אתם נמצאים תחת מעצר, חקירה משטרתית או מול משפט – מחירו של עורך הדין יכול להיות משתלם עבורכם בסופו של דבר. לעיתים אין צורך להתפשר במחיר, זה יכול לעלות לכם במחיר החופש.

חשיבות מהירות איתור ייצוג משפטי הולם

יש לדעת כי לזמן חשיבות מכרעת ברגע בו קיימת הסתבכות פלילית כלשהי. ישנם צעדים שיש לנקוט באופן מיידי ומצד שני צעדים שיש להימנע מהם הדרכה התחלתית זאת יכולה להיות בעלת חשיבות רבה בהמשך המשפט הפלילי ואין להתמהמה במציאת הייצוג המשפטי המוצלח ביותר עבורך.

גלילה לראש העמוד

חיפוש באתר: