עורך דין ירושות וצוואות

במידה ואתם מעוניינים, בכל שלב בחייכם, לוודא כי רכושכם יחלוק לאחר מותכם בדרך המועדפת עליכם, אתם יכולים לערוך צוואה אצל עו"ד צוואות. צוואה שנחתמת בפני עורך דין הינה מסמך משפטי מחייב, וכך תוכלו להיות בטוחים כי לאחר עזיבתכם הרצון שלכם יתקיים במלואו.

lawyer document
lawyer document

מדוע חשוב לקבל סיוע משפטי בנושא?

החוק בישראל קובע שאם אדם נפטר ולא השאיר אחריו צוואה כתובה בה הוא מחלק את הירושה לפי רצונו, רכושו יתחלק בין יורשיו החוקים: בן או בת הזוג, הילדים, הנכדים או ההורים. אם אינכם מעוניינים, ואין זה משנה מהי הסיבה לחלק את עיזבונכם בצורה זו או אם ברצונכם למנוע סכסוכים משפחתיים מכוערים אודות חלוקת הירושה, עריכת צוואה אצל עורך דין לענייני צוואות וירושות תמנע זאת ותוכלו להיות רגועים כי הרכוש שלכם יחולק על פי רצונכם.

למרות זאת אין חובה חוקית לפנות לאיש מקצוע בתחום המשפט כאשר אתם כותבים צוואה, ואתם יכולים לכתוב אותה בכתב ידכם ולהחתים שני עדים אולם, אם אתם מעוניינים כי רצונכם יתקיים במלואו לאחר מותכם, חשוב לערוך את אותה בפני עו"ד.

איך לבחור עורך דין לענייני צוואה?

צוואות וירושות הן נושא סבוך וכאוב. טיפול בירושה מחייב בקיאות בתחום וברגישות בטיפול בה. איש מקצוע המכיר את החוק לפני ולפנים ומנוסה בטיפול בנושא רגיש זה עשוי לחסוך מכם זמן, מאמצים.

תבררו היטב לפני שאתם בוחרים בעל מקצוע בפניו אתם הולכים לחתום על הצוואה שלכם. תוודאו מראש שמדובר בעורך דין מנוסה בדיני צוואות וירושות על מנת שלא יוטל ספק כי הייעוץ שתקבלו ממנו יהיה אמין, מקצועי ומדויק.

גלילה לראש העמוד

חיפוש באתר: