עורך דין רשלנות רפואית

מדי שנה, אנשים רבים נפגעים כתוצאה ממקרים שונים של רשלנות רפואית. הפגיעה עלולה לעיתים להשאיר את הנפגע נכה או מוגבל וישנם מקרים בהם רשלנות רפואית גורמת אפילו למותו של הפציינט.

על מנת לברר אם גם לכם מגיע פיצויים בגין נזק הנגרם כתוצאה מטיפול לקוי או רשלנות כדאי מאוד לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית המכיר היטב את לשון החוק ויכול לסייע לכם לתבוע את האחראים לנזק שנגרם.

מהי רשלנות רפואית?

כל מקרה בו נגרם למטופל נזק כתוצאה מחוסר זהירות בטיפול שנגרם על ידי אנשי הצוות הרפואי או כל מקרה בו לא ניתן טיפול למטופל שהגיע לטיפול ועקב כך נגרם לו נזק יכול להיחשב רשלנות רפואית. מכיוון שלא כל תוצאה לא רצויה שהתקבלה כתוצאה מטיפול רפואי נחשבת לרשלנות אתם צריכים לפנות בכל שאלה להתייעצות עם עורך דין על מנת שהוא יוכל להעריך את המקרה שלכם באופן אישי.

דוגמה לרשלנות רפואית - בהיריון ולידה

דוגמאות נפוצות למקרים של רשלנות רפואית הם מקרים של חוסר אבחון נכון של מומים קשים בעובר המתפתח דוגמת תסמונת דאון במהלך ההיריון, במידה וניתן היה לאבחן אותם במהלך הבדיקות השגרתיות, ולתת להורים את הבחירה האם להמשיך את ההיריון. תביעות רבות בהם מטפל עו"ד רשלנות רפואית קשורות למהלך הלידה עצמה כמו לדוגמא אי ביצוע של ניתוח קיסרי במידת הצורך או התעלמות של הצוות הרפואי מסימני מצוקה עוברית.
רפואה
רפואה

נגרם לכם נזק מרשלנות רפואית? אל מי פונים?

אנשים רבים מעוניינים לברר האם גם הם יכולים לתבוע ולקבל פיצויים כתוצאה מנזק שנגרם להם במהלך טיפול רפואי. מכיוון שצריך לבחון בצורה מדויקת כל מקרה בפני עצמו אם אתם חושבים כי הצוות הרפואי התרשל בטיפול בכם וגרם לכם נזק או חלילה גרם למות יקיריכם אתם חייבים לפנות לייעוץ רק אצל עורך דין העוסק בתביעות רשלנות רפואית.

תביעת רשלנות רפואית

בהרבה מקרים עו"ד מנהל גם תביעות רשלנות רפואית, תחום זה עדין במיוחד כיוון שתביעה זו כרוכה בהגשת חוות דעת רפואית משפטית. בין סוגי תביעות בגין רשלנות רפואית כוללות: רשלנות בלידה, נפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה.

עורך דין העוסק בתחום הרשלנות הרפואית יעניק לכם יחס אדיב ומקצועי כך שתהיו שותפים מלאים לכל תהליך התביעה, כמו כן הוא בנחישות להשגת הפיצויים הגבוהים ביותר על מנת להבטיח כי תזכו לטיפול רפואי הולם אשר יאפשר למזער את נזקי הפגיעה למינימום האפשרי.

גלילה לראש העמוד

חיפוש באתר: