עורך דין לתאונות עבודה

נפגעתם במקום העבודה שלכם ואיבדתם את יכולת ההשתכרות שלכם? נפצעתם בדרך למקום העבודה ואתם מעוניינים לדעת מהם הזכויות המגיעות לכם במקרה כזה? עורך דין תאונות עבודה ישמח לסייע לכם בכל הקשור להגשת תביעות הקשורות לתאונות עבודה.

אם נגרם לכם נזק גופני במקום העבודה מכיוון שהמעסיק שלכם לא הקפיד לדאוג לשלומכם או לוודא כי אתם מקבלים הדרכה נכונה בנוגע למניעת סיכונים בעבודה, אתם יכולים לתבוע פיצויים ולזכות בסכום כספי גבוה על הנזק שנגרם לכם. לפני שאתם מחליטים לתבוע או מעוניינים לדעת האם בכלל המקרה שלכם נחשב כתאונת עבודה, התייעצו רק עם עו"ד העוסק בתאונות עבודה.

אל תוותרו על הזכויות המגיעות לכם לפי חוק במידה ונפגעתם בתאונת עבודה. על מנת לברר האם הפגיעה או המחלה שלכם מוגדרת גם היא כתאונת עבודה והאם אתם יכולים לתבוע פיצויי נזיקין פנו לעורך דין.

מהי תאונת עבודה?

אם נפגעתם בתאונה בזמן העבודה שלכם אצל המעסיק במידה ואתם שכירים או במידה ואתם עצמאיים, אתם יכולים לתבוע פיצויים על הנזק שנגרם לכם כתוצאה מתאונת עבודה. חשוב לדעת כי אפילו תאונה שנגרמה לכם בדרך למקום העבודה מוגדרת על פי החוק כתאונת עבודה ולכן אם אתם מתלבטים האם הנזק שנגרם לכם מוגדר גם הוא כתאונת עבודה כדאי מאד להתייעץ עם עו"ד תאונות עבודה.

נזקים גופניים
נזקים גופניים

עורך דין שיעזור לכם לשמור על זכויותיכם

על מנת להיות בטוחים כי כל הזכויות שלכם נשמרות במידה ונפגעתם במהלך תאונת עבודה כדאי להתייעץ רק עם עו"ד אשר מכיר היטב את החוק ואת הפסיקות הקיימות במקרים שונים של תאונות עבודה. עורך דין טוב ומנוסה יידע ללוות אתכם לאורך כל הדרך ויסייע לכם לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם על פי חוק מחברות הביטוח או מן הביטוח הלאומי.

רק עורך דין לתאונות עבודה יכול לייעץ לכם כבר מההתחלה האם המקרה שלכם נחשב לתאונת עבודה למשל במקרה בו נגרמה פגיעה כתוצאה מרשלנות של המעסיק שלכם או אם בריאותכם נפגעה כתוצאה מאופי העבודה שלכם. מכיוון שהדרך להגשת תביעה באופן עצמאי איננה פשוטה בכלל, חבל לכם להפסיד בתביעה צודקת רק בגלל שלא ידעתם לצורך הדוגמה אילו מסמכים רלוונטי אתם נדרשים להציג בוועדה הרפואית.

גלילה לראש העמוד

חיפוש באתר: